کاملترین مجموعه پشتیبانی شرق کشور, شبکه و کامپیوتر , سخت افزار , دوربین های مدار بسته , طراحی صفحات وب

بیش از 1600 پروژه انجام شده!

دوربین های مدار بسته

فناوری اطلاعات سپتاک با بیش از چند سال سابقه در عرصه نصب، اجرا و پشتیبانی دوربین های مدار بسته و ،سیستم های حفاظت الکترونیکی و انتداشته باشد.

اینترنت بیسیم

سپتاک به عنوان یکی از برترین شرکت های خصوصی، مفتخر به ارائه سرویس های اینترنت پر سرعت ADSL ، با کیفیت بالا و هزینه کم، برای شرکت ها و موسسات می باشد.

طراحی سایت

فناوری اطلاعات سپتاک با کادری مجرب و سابقه ای زیاد طراحی سایت در مشهد , بهینه سازی سایت و طراحی گرافیکی قابلیت طراحی سایت هایی با امکانات روز دنیا و گرافیک و طراحی شیک و منحصر به فرد پیشرو طراحی سایت در مشهد می باشد.

سخت افزار

واحد فنی فناوری اطلاعات سپتاک با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر و لپ تاب همراه با اعزام نیرو به محل ، سهم به سزایی از فعالیت های جاری شرکت را به خود اختصاص داده است.

اعطای مجوز لینک های وایرلس

با توجه به اینکه شرکت سپتاک دارای مجوز سروکو با شماره پروانه 100-95-33 میباشد و با FCP های متغیر در کشور مانند فن آوا و فناپ و ... قرارداد دارد از این رو امکان ارائه مجوز های لازم جهت لینک های رادیویی و بیسیم های ارتباطی سازمان ها را از سازمان تنظیم مقررات دارد.

پشتیبانی

پشتیبانی تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری در شرکت ها و مجموعه ها بسیار اهمیت دارد. شرکت سپتاک با نیرو های متخصص و متعهد بصورت تلفنی یا حضوری در کمترین زمان پشتیبانی مجموعه شما را به عهده میگیرد.

شبکه و کامپیوتر

تیم پشتیبانی ومدیریت شبکه سپتاک ، با داشتن کارشناسانی متخصص و کار آزموده و همراه با ارائه مشاوره در خصوص تجهیزات شبکه چندین سال است که پاسخگوی نیاز های مشتریان خود همراه با ارائه بهترین خدمات در این زمینه بوده است.

مشاوره

برای طراحی زیر ساخت شبکه یا طراحی یک سایت شخصی برای مجموعه خود از تیم توانمند سپتاک مشاوره بگیرید، ما بهترین ها را به شما پیشنهاد میدهیم.

پشتیبانی شبکه و کامپیوتر بیش از 40 شرکت در حال حاضر.

تسویه حساب با ما پایان معامله نیست بلکه آغاز تعهد ما نسبت به شماست.

توانایی های ما