1

طراحی سایت

شرکت طراحی سایت مشهد با کادری مجرب و سابقه ای زیاد طراحی سایت در مشهد , بهینه سازی سایت و طراحی گرافیکی قابلیت طراحی سایت هایی با امکانات روز دنیا و گرافیک و طراحی شیک و منحصر به فرد پیشرو طراحی سایت در مشهد می باشد.

2

شبکه و کامپیوتر

تیم پشتیبانی ومدیریت شبکه سپتاک ، با داشتن کارشناسانی متخصص و کار آزموده و همراه با ارائه مشاوره در خصوص تجهیزات شبکه چندین سال است که پاسخگوی نیاز های مشتریان خود همراه با ارائه بهترین خدمات در این زمینه بوده است.

3

دوربین های مدار بسته

فناوری اطلاعات سپتاک با بیش از چند سال سابقه در عرصه نصب، اجرا و پشتیبانی دوربین های مدار بسته و ،سیستم های حفاظت الکترونیکی و انتقال تصویر توانسته در طی این سالها رضایتمندی مشتریان خود را به عنوان برگی برنده در اختیار داشته باشد.

4

اینترنت بیسیم

سپتاک به عنوان یکی از برترین شرکت های خصوصی، مفتخر به ارائه سرویس های اینترنت پر سرعت ADSL ، با کیفیت بالا و هزینه کم، برای شرکت ها و موسسات می باشد.

5

سخت افزار

شرکت سپتاک برای رفاه بیشتر مشتریان تحت پشتیبانی خود، تمامی سیستم های مجموعه را از لحاظ سخت افزار(سیستم ها و لپتاپ ها)، تعمیرات قطعات، انواع پرینتر و اسکنر ساپورت میکند. بعلاوه سایر خدمات از قبیل شارژ کارتریج ها، بازدید های سخت افزاری سیتم ها و لپتاپ ها، ارتقای سخت افزاری بنا به بنابه درخواست مشتری انجام میشود. سازمان دهی و آماده سازی سیستم ها و تهیهئ کردن سیستم های مورد نظر مشتریان جزِ وظایف این بخش می باشد.

6

مشاوره

برای طراحی زیر ساخت شبکه یا طراحی یک سایت شخصی برای مجموعه خود از تیم توانمند سپتاک مشاوره بگیرید، ما بهترین ها را به شما پیشنهاد میدهیم.

7

پشتیبانی

پشتیبانی تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری در شرکت ها و مجموعه ها بسیار اهمیت دارد و همچنین رشد کسب و کار شما نیازمند داشتن یک تیم قوی فناوری اطلاعات و پشتیبانی برای حل مشکلات روزانه میباشد، بعلاوه امروزه حفظ امنیت، اطلاعات و سیستم ها بسیار ضروری میباشد. شرکت سپتاک با نیرو هایمتخصص و متعهد بصورت تلفنی یا حضوری در کمترین زمان پشتیبانی مجموعه شما را به عهده میگیرد.

8

اعطای مجوز لینک های وایرلس

با توجه به اینکه شرکت سپتاک دارای مجوز سروکو با شماره پروانه 100-95-33 میباشد و با FCP های متغیر در کشور مانند فن آوا و فناپ و ... قرارداد دارد از این رو امکان ارائه مجوز های لازم جهت لینک های رادیویی و بیسیم های ارتباطی سازمان ها را از سازمان تنظیم مقررات دارد.

16 سابقه تخصصی همراه با 576 مشتری وفادار

به خانواده بزرگ ما بپیوندید.