رفتن به محتوای اصلی
         051-31910    info@septac.ir

درخواست پشتیبانی پشتیبانی شبکه های کامپیوتری پشتیبانی شبکه، پشتیبانی سیستم، انواع خدمات شبکه
پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و نظارت و کنترل سیستم های یک شبکه کامپیوتری و همچنین نرم افزارها وسخت افزارهای موجود در شبکه یک سازمان یا مجموعه از وظایف کارشناس پشتیبانی شبکه یا همان تکنسین شبکه (Helpdesk) می باشد.مشکلات متفاوتی مانند فراموش کردن پسوورد، ویروسی شدن نرم افزار ها و شبکه، مشکلات سخت افزاری تجهیزات داخل شبکه و … در  شبکه کامپیوتری یک سازمان ممکن است رخ دهد که در صورت داشتن یک پشتیبانی شبکه مناسب کارشناسان شبکه برای رفع و یا حتی جلوگیری از این مشکلات اقدام خواهند کرد.

پشتیبانی شبکه

چرا پشتیبانی شبکه ؟

شرکت های بزرگتر معمولا یک بخش فناوری اطلاعات و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری اختصاصی دارند که هنگام به وجود آمدن هرگونه مشکلی در شبکه برای حل و پشتیبانی آن در دسترس مجموعه می باشند. با این حال کسب و کارهای در حال رشد همیشه قادر به پرداخت هزینه های یک تیم پشتیبانی شبکه مختص خود نیستند. در این موارد شرکت های خدمات و پشتیبانی شبکه با ارائه خدمات مربوط به شبکه های کامپیوتری و با صرف هزینه کمتر مسئولیت انجام و راه اندازی شبکه های کامپیوتری مجموعه ی شما را بر عهده گرفته و همچنین با پشتیبانی مناسب و به موقع خیال شما را از بابت هرگونه مشکلی در شبکه آسوده می کند.

پشتیبانی شبکه چیست؟

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری شامل مجموعه ای از فعالیت ها در جهت حفظ، نگهداری و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری می شود.این مشکلات ممکن است به طور کلی در سطح نرم افزار شبکه مانند نرم افزارهای کلاینت و سرور، سرویس های شبکه و همچنین سیستم عامل روی دهد و یا ممکن است در سطح سخت افزار شبکه مانند کابل کشی، رک،کیستون، پچ پنل و … به وجود آید.

تیم پشتیبانی شبکه

کارشناس پشتیبانی کیست؟

یک متخصص پشتیبانی شبکه های کامپیوتری  باید بتواند مشکلات مربوط به شبکه های کامپیوتری را از بین برده و در این زمینه تخصص و تجربه کافی داشته باشد. یک کارشناس پشتیبانی شبکه باید توانایی تحلیل و حل مشکلات را داشته باشد و در برنامه ریزی های دوره ای مسلط بوده و توانایی نظارت بر تجهیزات شبکه را داشته باشد. یک مهندس پشتیبانی شبکه مسئولیت طراحی، راه اندازی و نگهداری ارتباطات، اشتراک فایل ها و منابع مشترک در یک سازمان را برعهده دارد. یک پشتیبان شبکه باید خیال مشتریان را ازین بابت که شبکه توانایی پاسخگویی به تمام نیازهای کاربر از جمله ورود اعضا با نام کاربری و رمز عبور خاص را دارا می باشد راحت کند. همچنین این که شبکه مورد نظر امکان ارسال و دریافت انواع  داده ها را دارد.

وظایف تکنسین شبکه یا Helpdesk

 • null

  آشنایی با تجهیزات شبکه، نصب، مقایسه و راه اندازی شبکه

 • null

  ارائه گزارش‌های جامع و کامل از اوضاع کیفی شبکه داخلی و یا خارجی

 • null

  مستندسازی تجهیزات و زیرساخت های شبکه

 • null

  ارائه خدمات  سریع و به‌موقع و در دسترس بودن در هر زمانی

 • null

  بازرسی دوره‌ای تجهیزات و سرویس‌ها و مطلع شدن از سلامت تجهیزات

 • null

  شناسایی و حل مشکلات مربوط به شبکه

 • null

  ارائه پیشنهاد و مشاوره جهت حفظ امنیت

 • null

  سرویس‌های نرم‌افزاری و تجهیزات همچنین برنامه‌ریزی برای نگهداری شبکه

اهمیت پشتیبانی شبکه

network-support

اهمیت خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر در این است که تمامی تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری که در یک شبکه کامپیوتری به کار گرفته شده اند به عیب یابی و به روزرسانی  احتیاج دارند.هرکس در هر اداره یا سازمانی که از شبکه کامپیوتری استفاده کرده باشد از خدمات پشتیبان شبکه بهره مند شده است.چرا که در صورت قطع شدن ارتباط بین سیستم ها ارتباط بین کلیه سیستم ها ، دفاتر ، پرسنل و مشتریان قطع خواهد شد.ازین رو در صورت داشتن پشتیبان شبکه قبل از رخ دادن هرگونه اتفاقی از آن پیشگیری می کنید.                                                                               

شرکت فناوری اطلاعات سپتاک با قریب به ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر سال هاست در خدمت موسسات و مجموعه های مختلف بوده و افتخار دارد که در این ۲۰ سال با معتبرترین و بهترین مشتریان کار کرده و رضایت آن ها را در اختیار دارد.

کارشناسان فنی و پشتیبانی شبکه  ما از تمامی مجموعه های تحت پوشش به صورت دوره ای بازدید به عمل آورده و در صورت وجود مشکل در شبکه یا سیستم های مجموعه،آنها  را برطرف می نمایند و دیگر نیازی به تماس مجموعه ها نخواهد بود و مجموعه ها می توانند با خیالی آسوده به وظایف خود بپردازند

خدمات پشتیبانی شبکه

وظایف پشتیبان شبکه کامپیوتری شامل نصب و راه‌اندازی سیستم‌های کامپیوتری، تشخیص ایرادات نرم‌‌افزارها و سخت‌‌افزارهای موجود در شبکه و حل مشکلات فنی به وجود آمده به صورت تلفنی و یا حضوری می‌باشد. و از همه مهم‌تر این است که شرکت‌ها نمی‌توانند زمان زیادی را برای تعمیرات سیستم‌های کامپیوتری از کار افتاده و یا سایر تجهیزات مهم خود صرف کنند و ضرر و زیان ناشی از این تأخیرها را بپذیرند! به همین جهت کارشناس پشتیبانی شبکه می‌بایست توانایی رفع و ر‌جوع سریع مشکلات را داشته باشد تا همسو با اهداف اصلی شرکت‌ها که بالابردن بهره‌وری می‌باشد، قرار گیرد.

فروش تجهیزات میکروتیک در مشهد – خدمات روترهای میکروتیک در مشهد – راه اندازی و خدمات شبکه در مشهد – خدمات شبکه در مشهد- راه اندازی و پشتیبانی شبکه در مشهد – شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه در مشهد – ارائه خدمات شبکه در مشهد – پشتیبانی شبکه در مشهد – راه اندازی شبکه در مشهد – طراحی شبکه در مشهد – طراحی و نصب شبکه در مشهد – کنترل شبکه در مشهد – پشتیبانی شبکه از راه دور مشهد – نصب سیستم شبکه در مشهد – تست شبکه در مشهد – شرکت فروش تجهیزات شبکه در مشهد – نمایندگی تجهیزات شبکه در مشهد – اجرای شبکه در مشهد – خدمات طراحی شبکه در مشهد – شرکت خدمات شبکه در مشهد – شرکت تجهیزات شبکه در استان خراسان – شرکتهای فروش تجهیزات شبکه در استان خراسان -تجهیزات شبکه های صنعتی در مشهد – شرکت نصب شبکه در استان خراسان – شرکت خدمات شبکه در استان خراسان – شبکه های کامپیوتری در مشهد – خدمات شبکه های کابلی در مشهد -کابل کشی شبکه در مشهد – خدمات لینک رادیویی در مشهد – خدمات شبکه شرکتهای معتبر در مشهد – خدمات شبکه بانکی در مشهد – شرکت خدمات پشتیبانی شبکه در مشهد – پشتیبانی سرورهای اصلی Hp – خدمات نصب سرورهای hp در مشهد – پشتیبانی ارتباط بیسیم در مشهد – نصب رادیو بیسیم در مشهد – شرکت طراحی شبکه وایرلس در مشهد – شرکت نصب شبکه وایرلس در استان خراسان – شرکت خدمات سرور در مشهد – شرکت کابل کشی استاندارد شبکه مشهد – خدمات نصب رک در مشهد – فروش ویژه دوربین مداربسته در مشهد – فروش دوربین های تحت شبکه (IP) خدمات پشتیبانی دوربین های مداربسته – تعمیرات دوربین مداربسته – ریست رمز دستگاه دوربین مداربسته – فروش DVR  در مشهد – نمایندگی فروش NVR در مشهد – فروش دوربین مداربسته IP در مشهد – ارائه تجهیزات Mikrotik در مشهد – خدمات روترها و سوییچ های میکروتیک Mikrotik در مشهد – پشتیبانی روترهای سیسکو Cisco نصب و تنظیمات تخصصی روترهای سیسکو Cisco

پشتیبان گیری از اطلاعات

یکی از نگرانی های هرسازمان یا موسسه ای از دست دادن یا پاک شدن اطلاعات در سیستم ها و شبکه به دلایل سهوی یا عمدی می باشد که باعث بروز مشکلات فراوانی می گردد.به همین دلیل پشتیبان گیری از اطلاعات کامپیوتر ها و موارد موجود در شبکه , یکی از ضروری ترین و اصلی ترین کارها در خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر می باشد و باید توجه ویژه ای به آن داشت.

نیروهای ما در بازدیدهای دوره ای و هنگام انجام خدماتی نظیر تعویض ویندوز و … از تمامی اطلاعات موجود نسخه ای تحت عنوان بک اپ تهیه می کنند تا از وقوع اتفاقات جلوگیری کنند.

بک آپ اطلاعات

چرا به پشتیبانی کامپیوتر و شبکه نیاز داریم؟

در شبکه کامپیوتری یک مجموعه ,نظارت بر سیستم های شبکه و عیب یابی شبکه و حل به موقع مشکلات شبکه اولین و مهم ترین گام در پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می باشد.

در یک بازدید پشتیبان شبکه ابتدا به بررسی تجهیزات شبکه و سخت افزار موجود می پردازد سپس نرم افزارها و سیستم شما را در شبکه بررسی می کند

همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در شبکه یا سوال پیش آمده , متخصصان پشتیبانی شبکه ما در خدمت شما هستند و به صورت پشتیبانی تلفنی و دسترسی آنلاین مشکلات شبکه شما را حل می کنند و در صورت نیاز نیرو در اسرع وقت به مجموعه شما اعزام می شود.  

داشتن یک پشتیبان شبکه های کامپیوتری نیاز هر مجموعه و کسب و کاری می باشد چرا که تجربه ثابت کرده است پیش گیری بهتر از درمان است و در صورت داشتن پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، سیستم های شما به صورت دوره ای و ماهانه چک شده و از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری می شود و قطعا هزینه ای که برای پشتیبانی شبکه می شود بسیار کم تر از هزینه ای است که برای رفع یک ایراد اساسی درشبکه مجموعه به علت عدم دانش رخ می دهد.

بخش پشتیبانی شبکه سپتاک ارائه دهنده انواع خدمات پشتیبانی شبکه برای مشاغل مرتبط با فناوری اطلاعات و مصرف کننده این خدمات(شبکه) می باشد.

ما نسبت به مشتریان خود متعهد می باشیم که هرگونه خدمات شبکه شامل راه اندازی و پشتیبانی شبکه با کیفیت بالا و فناوری روز دنیا را ارائه دهیم و خیال شما را از بابت هرگونه مشکلی راحت کنیم.

برای اطلاع از خدمات ما کلیک کنید

پشتیبانی شبکه

هزینه خدمات پشتیبانی شبکه در سال ۹۹

خدمات پشتیبانی شبکه با توجه به تعداد سیستم ها،پرینترها و هرگونه دستگاه موجود در شبکه و میزان و ساعات پشتیبانی شبکه ای و همچنین درخواست های مشتری متفاوت می باشد و نمی توان قیمت مشخصی را ارائه نمود.اما شرکت فناوری اطلاعات سپتاک برای پشتیبانی شبکه شما به صورت کلی بسته های خدماتی ویژه ای را با قیمت های استثنائی تهیه کرده است که می توانید برای بهبود کیفیت مجموعه خود از این بسته ها و خدمات بهره بگیرید.

همچنین برای مشاوره خصوصی در زمینه شبکه واطلاع از نمونه قراردادهای پشتیبانی شبکه با ما در تماس باشید.

هزینه پشتیبانی شبکه سال 99
برگشت به بالا