رفتن به محتوای اصلی
         051-31910    info@septac.ir

طراحی سایت

یک طراحی سایت حرفه ای باید طرحی را ایجاد کند که در نهایت به راه اندازی یک وبسایت بینجامد.

در طراحی سایت می توانیم تیم بندی شامل بک اند و فرونت اند داشته باشیم.

در روزگاری که همه مشاغل به سمت دیجیتالی و آنلاین شدن پیش می روند نیاز به داشتن یک سایت خوب و حرفه ای در حرفه خود بیش از پیش احساس می شود.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت یا web design  به معنای ایجاد یک پایگاه اینترنتی است که از آن در راستای ارائه یک خدمت یا فروش محصولات و یا اطلاع رسانی در مورد موضوعاتی استفاده می شود.

در واقع طراحی وب یک کار چند مرحله ای است که با تولید صفحات وب سایت شروع شده و در نهایت به تولید محتوا،طراحی گرافیک و در بخش هایی به سئو محتوا و رعایت اصول سئو می انجامد. باید به این نکته توجه داشته باشید که برای ارائه خدمات و یا محصولات خود باید وبسایت قدرتمندی داشته باشید که در گوگل شناخته شود و توسط بازدیدکنندگان دیده شود تا به نتیجه دلخواه برسید در نتیجه طراحی سایت کار راحت یا کوتاه مدتی نیست.

اصول کلی در طراحی سایت در نتیجه اصول کاری یک طراح سایت درهمه جا  یکسان بوده و شامل طراحی ظاهر یا فرونت اند و کدنویسی یا بک اند می باشد.

فرونت اند در واقع همان قسمتی است که یک فرد از وب سایت می بیند و طراح فرونت اند کسی است که این بخش را طراحی می کند و با استفاده از امکانات برنامه نویسی آن را پیاده سازی می کند.

هنگام تحویل کار دقت کنید که سایت شما دارای سرعت بارگذاری مناسب باشد چرا که این ویژگی به شدت در جذب مخاطب تاثیرگذار است.

طراحی سایت_سپتاک

خروجی سازگار با انواع مرورگرها

در حال حاضر مرورگرهای زیادی وجود دارند که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند و در صورتی که شما سایتی قوی نداشته باشید امکان دارد در برخی از مرورگرها ب خوبی اجرا نشود.

سپتاک این ادعا را دارد که سایت هایی طراحی می کند که در تمامی مرورگرها به خوبی اجرا می شود.

سئوی کامل سایت

بعد از اینکه کار طراحی به پایان رسید کارشناس سئو و تولید محتوا کار خود را آغاز می کنند و باید محتوایی اصولی و مطابق با الگوریتم های گوگل تهیه کنند تا ابتدا توسط گوگل پذیرفته شود و سپس مخاطب بتواند به آن دسترسی پیدا کند.

هر محتوایی با توجه به موضوعی که دارد در زمینه ای مربوط به خود و کلمه یا عبارتی کلیدی در گوگل شناخته می شود که سئوکار باید بتواند در میان رقبا سایت را با توجه به اصول سئو به رتبه های بالا برساند

ملاک های زیادی در هزینه طراحی سایت تاثیر می گذارند که ما به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم

دامنه و هاست

هر سایت که بوجود می آید با آدرسی برای کاربران شناخته می شود که به این آدرس که برای هر سایت منحصر به فرد است دامنه می گویند دامنه ها با توجه به پسوندشان که می تواند انواع مختلفی از جمله .ir  یا .com  باشند قیمت های مختلفی دارند که دامنه های .ir هزینه کمتری دارند.

سات شما همچنین باید روی یک فضای ذخیره سازی اطلاعات خود را ذخیره کند که به این فضای ذخیر سازی هاست می گویند هاست ها با توجه به سرعت و حجمی که دارند بازه قیمتی گسترده ای را شامل می شوند.

ظاهر و باطن سایت

کدنویسی مهم ترین قسمت طراحی یک سایت می باشد و بیشترین هزینه را در کنار طراحی گرافیک و قالب در بر می گیرد و مهم ترین کاری که یک گروه طراحی سایت انجام می دهند کدنویسی اصولی و تمیز می باشد.

پشتیبانی

یک بخشی از هزینه هایی که شرکت طراح از شما دریافت می کند مربوط به هزینه های پشتیبانی سایت می باشد که بعد از تحویل به مشتری ارائه می شود

این پشتیبانی می تواند شامل حل کردن مشکلات احتمالی سایت یا تغییر در ظاهر و یا اضافه کردن محتوای جدید به سایت باشد. اگر سایت شما شامل پشتیبانی شود این تغییرات توسط شرکت طراح در سایت شما ایجاد می شود اما اگر پشتیبانی ای را شامل نشود هزینه مشکلات احتمالی به گردن طراح نمی باشد

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا