رفتن به محتوای اصلی
         051-31910    info@septac.ir

درباره ما

شرکت سپتاک

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات سپهر با نام تجاری سپتاک از سال ۱۳۸۲و به شماره ثبت ۱۹۷۲۰در شهر مشهد فعالیت خود را در زمینه راه اندازی شبکه و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری به همراه تیمی متعهد و توانمند آغاز نمود. در پس این سال ها با تجربه ای ۱۷ ساله در پشتیبانی شبکه، این شرکت افتخار دارد خود را کامل ترین مجموعه پشتیبانی دراستان خراسان  و شهر مشهد معرفی نماید.

رزومه کاری ما تاییدی بر این ادعاست…

امیدواریم با همراهی شما عزیزان در طی سال های آینده به عنوان کاملترین و بهترین مجموعه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری سطح کشور شناخته شویم.

فناوری اطلاعات و ارتباطات سپتاک
درباره سپتاک
انسان و فناوری اطلاعات

رشد سریع و روزافزون استفاده از فناوری اطلاعات و خدمات شبکه در سطح جهان یک پدیده غیرقابل انکار است. این رشد دقیقا در بین تمام ملل مختلف به یک اندازه و معیار مشخص صورت نگرفته است. رشد متوسط فناوری اطلاعات طی ۱۰ سال اخیر در سطح جهان سالانه در حدود ۱۰ درصد بوده ، این رقم از بالاترین نمونه رشد سالیانه در اقتصاد جهان که متعلق به شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۰۲ بوده نیز بالاتر ست.

از آنجایی که رشد سالیانه IT در برخی کشورها ۲ الی ۵ مرتبه از رشد متوسط جهانی نیز بالاتر است ،فاکتورهای دیگری در کنار عامل رشد اقتصادی را نیز مطرح می سازد که تفاوت های میزان پذیرش محصولات فناوری اطلاعات در سطح یک جامعه را توضیح می دهند .مشخصه های فرهنگ ملی هر کشور نیز از فاکتورهای قوی در میان این عوامل هستند که بر رشد فناوری اطلاعات در میان کل جامعه تاثیر دارند.

در دنیای فناوری اطلاعات داشتن کامپیوتر شخصی ، استفاده از اینترنت و دنیای مجازی ، شبکه های کامپیوتری ، ارتباطی و تلفن همراه در کشور ما یک ضرورت غیرقابل اجتناب است ،عمده افراد جامعه در روش ها و کاربردهای زندگی روزمره از این فناوری ها و محصولات استفاده می کنند.اما در برخی از کشور ها چنین نیازها و ضرورت هایی در این حد احساس نمی شوند.

ما برآنیم با استفاده از تجربه ، امکانات و کادری مجرب در زمینه فناوری اطلاعات و استفاده صحیح از آن ، مشاور و پشتیبانی قابل اعتماد برای تحقق اهداف شما در این زمینه باشیم.

آدرس

مشهد ، ۴ راه خیام , بلوار شهید دستغیب، بین دستغیب ۱۸ و  ۲۰ پلاک ۳۸۲   ساختمان سپتاک

تلفن

۵۱-۳۱۹۱۰

۰۵۱-۳۷۶۶۴۰۱۰

۰۹۱۵۵۰۳۶۳۸۳

QR code septac
برگشت به بالا